WWW: http://naklejkomania.eu/
Nazwa Firmy: Mariusz Januzik KMSTUDIO
Telefon 502 481 176
Adres Witosa 10
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64-920

Opis


Jeżeli lubisz kontakt z naturą, z pewnością spodoba Ci się pomysł wprowadzenia jej do pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Obecnie na rynku znajduje się wiele dekoracji zainspirowanych pięknem natury, ot, chociażby fototapety. Planujesz remont? Doskonale się składa. Poważnie pomyśl o wprowadzeniu do salonu czy sypialni efektownej fototapety.

W ofercie sklepu Naklejkomania dostępne są przeróżne dekoracje do domu. Fototapeta, dla której drzewo stanowi motyw przewodni, również należy do oferty tego sklepu internetowego. Będzie się ona atrakcyjnie prezentować zarówno w salonie, jak i w sypialni. Nie musisz pokrywać nią wszystkich ścian w pomieszczeniu. Możesz wybrać jedną. To nawet dużo lepsze rozwiązanie od umieszczenia jej na wszystkich ścianach. Fototapety w sklepie Naklejkomania charakteryzują wysoką jakością wykonania.

Data dodania: 06-12-2017

Opinie o Mariusz Januzik KMSTUDIO


Chciałam sobie kupić fototapetę z drzewem do sypialni. Drzewa mnie uspokajają i pomyślałam, ze to dobry pomysł. Jednak ogromny wybór mnie tak zaskoczył, że nie mogę się zdecydować ;) Chyba kupię kilka fototapet albo jedną i kilka plakatów do wymiany.
Opublikowane przez: Aniela Mazur Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Proctogin

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AGNUS Terapia

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu