WWW: https://kemer.pl/
Nazwa Firmy: P.P.H. KEMER Lech Modrzyński
Telefon 58 682 89 42
Adres Plażowa 15
Miejscowość Straszyn
Kod pocztowy 83-010

Opis


Każda dbająca o swój wygląd kobieta stawia na wysokiej jakości dodatki, które skutecznie podnoszą jej atrakcyjność w oczach otoczenia. Sklep Kemer dostarcza paniom starannie wykonanych produktów w zakresie galanterii skórzanej. Wszystkie pozycje są projektowane zgodnie z klasycznymi, jak też najbardziej nowatorskimi trendami we wzornictwie – tak aby każdy z klientów mógł znaleźć w ofercie butiku online dokładnie to, czego potrzebuje.

Od lat ogromnym uznaniem ze strony kobiet cieszą się torebki ze skóry naturalnej. Mają niepowtarzalną prezencję, są stylowe i można je dopasować do różnych typów stroju. Sprawdzą się zarówno na co dzień, jak też na wszelkie bardziej uroczyste okazje, kiedy w cenie jest damska elegancja i szykowność. Zamawiając wyroby bezpośrednio w sklepie producenta, można liczyć na niskie ceny. Tym bardziej, że w ramach oferty działa także outlet.

Data dodania: 15-10-2017

Opinie o P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Dla mnie torebka powinna przede wszystkim być solidnie uszyta oraz szykownie wyglądać. Myślę, że takie właśnie są produkty na kemer.pl - każda wielbicielka klasyki czy nowoczesności znajdzie tam dla siebie coś odpowiedniego.
Opublikowane przez: yearsilit Data: 2018-03-28 15:02:28 Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Apteka GEMINI

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

APE-LP

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Podatkiwspolce.pl

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu