WWW: https://tm24.pl
Nazwa Firmy: PROMAG S.A.
Telefon +48 61 655 83 24
Adres Romana Maya 11
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-371

Opis


W celu poprawy szybkości załadunku i rozładunku towarów, profesjonalne firmy używają wielu kategorii specjalistycznego sprzętu i wyposażenia magazynowego. W ofercie sklepu internetowego prowadzonego przez firmę PROMAG S.A. znaleźć można mnóstwo różnych typów takiego profesjonalnego wyposażenia magazynowego. Jednym z nich są rampy przeładunkowe, które gwarantują łatwy i bezpieczny dostęp do wnętrza samochodów dostawczych różnej wielkości.

Na stronach sklepu internetowego znajdziesz kilkanaście różnych modeli ramp przeznaczonych do instalacji na fundamentach betonowych. Są to m.in. mini rampy o konstrukcji litej lub spawanej, mostki przeładunkowe sprężynowe, rampy hydrauliczne, które można ustawić na dowolnej wysokości, a także długie rampy o podwyższonej nośności. W ofercie sklepu znajdziesz również specjalne zadaszenia do ramp, które zapewniają wygodę pracy w trudnych warunkach atmosferycznych.

Data dodania: 01-09-2017

Opinie o PROMAG S.A.


Z rampami przeładunkowymi od Promag można wiele zdziałać. Przede wszystkim usprawnić cały proces przeładunku. Jakościowo lepszych urządzeń nie widziałem.
Opublikowane przez: Abr_aham Data: 2018-06-25 13:28:00 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Proctogin

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu