WWW: https://sexytoys69.pl/
Nazwa Firmy: SexyToys69.pl
Telefon 796-345-584
Adres Os.Wieniawa 29
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100

Opis


Chcąc przeżyć najbardziej intensywny orgazm, mężczyzna potrzebuje stymulacji punktu P, czyli prostaty. Dlatego zaprojektowano niezwykły wibrator prostaty, pozwalający każdemu mężczyźnie na przeżycie tej głębokiej emocji.

Jednym z najchętniej kupowanych, choć dość drogi, jest masażer Lelo Hugo Prostate Massager dostępny na stronie sexytoys69.pl, który pozwala na jednoczesne pobudzanie prostaty i krocza. Jest to gadżet niezwykle nowoczesny, zdalnie sterowany pilotem, wyposażony w dwa niezależne silniczki, z których jeden znajduje się u podstawy, a drugi na końcu. Masażer posiada 8 programów i może być uruchamiany z odległości 12 metrów.

W ofercie sklepu są także tańsze wibratory, które również spełniają swoją funkcję doskonale, a większość z nich może stymulować jednocześnie oboje bądź obu partnerów. Materiałem użytym do produkcji tych akcesoriów jest silikon, ciepły, miękki i łatwy w pielęgnacji, a przy tym niepowodujący alergii.

Data dodania: 01-02-2018

Opinie o SexyToys69.pl


Myślę, że tego typu akcesoria erotyczne sprawiają, że doznania seksualne są bardziej intensywne. Nie należy bać się takiej dodatkowej stymulacji, która prowadzi do większej satysfakcji z pożycia.
Opublikowane przez: harof Data: 2018-03-21 12:43:11 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Proctogin

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AGNUS Terapia

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu