WWW: http://www.montazantenbielsko.pl/
Nazwa Firmy: "SPACE-TV" Leszek Szelewski
Telefon 508 131 345
Adres Wałachowej 16
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-300

Opis


Niektóre osoby przeprowadzające się do nowych mieszkań czy domów zwykle na początku nie myślą o instalacjach umożliwiających odbiór telewizji, czy internetu, jednak jak tylko się zadomowią i rozpakują swoje rzeczy, starają się znaleźć fachowców, którzy świadczą usługi montażu różnych instalacji.

Montaż anteny w Bielsku i w promieniu 30 km od miasta przeprowadzi firma ze strony montazantenbielsko.pl, która już od ponad ćwierćwiecza zajmuje się instalacją, serwisem i naprawą anten nie tylko telewizji naziemnej, ale także satelitarnej i Internetu LTE. Nie jest to jednak jedyny obszar ich działalności, gdyż oprócz tego zajmują się również projektowaniem różnego rodzaju instalacji, w tym także zbiorczych anten telewizyjnych czy instalacji telewizji przemysłowej. 

Już na etapie budowy domu warto skontaktować się z tą firmą, która przygotuje projekt wszystkich instalacji związanych z telewizją czy Internetem, doradzi w wyborze, a także przeprowadzi fachowy montaż. Dzięki temu właściciele domu zaoszczędzą na wierceniu w ścianach, gdyż można zrobić instalacje jeszcze przed położeniem tynków.

Data dodania: 01-07-2019

Opinie o "SPACE-TV" Leszek Szelewski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tomasz Wojtalik - Kancelaria adwokacka

MIASTO - Zabrze


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

P.H. BAU-TEC

MIASTO - Częstochowa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

MIASTO - Bielsko-Biała


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu