WWW: https://meblopol24.pl/
Nazwa Firmy: Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.
Telefon 61 652 51 35
Adres Bogusławskiego 11
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-214

Opis


Szukasz uniwersalnego krążka ściernego? Potrzebny Ci jest profesjonalny krążek, którego możesz używać zarówno do szlifowania drewna, jak i metali? W takim razie na pewno przyda Ci się krążek ścierny Klingspor, który możesz kupić w dobrej cenie w sklepie Meblopol. U nich znajdziesz nie tylko dobrej jakości krążki ścierne, ale również profesjonalne kleje do drewna, lakiery i bejce oraz wiele innych produktów, przeznaczonych przede wszystkim do szeroko pojętej obróbki drewna. 
Odwiedź stronę internetową meblopol24.pl i zapoznaj się z ich ofertą. Sprawdź, jakie produkty możesz u nich kupić i złóż zamówienie jak najszybciej. Zaopatrz swój warsztat meblowy w dobrym i sprawdzonym sklepie meblowym, w którym znajdziesz wysokiej jakości produkty od sprawdzonych producentów, w dodatku w bardzo niskich cenach! Wybierz jakość, za którą nie musisz przepłacać i już teraz nawiąż z nimi długoterminową współpracę. 

Data dodania: 12-12-2017

Opinie o Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.


Krążek do szlifowania drewna bardzo wydajny. Korzystałem z owego krążka Klingsporu i był on najwyższej jakości. Cena też jest bardzo dogodna.
Opublikowane przez: Dawid Trek Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Proctogin

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AGNUS Terapia

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu