WWW: https://www.varia-poznan.pl/
Nazwa Firmy: VARIA Sp. z o.o.
Telefon 0048 (61) 81-45-203
Adres Witkowa 3
Miejscowość Rokietnica k/Poznania
Kod pocztowy 62-090

Opis


Czasy, kiedy znakiem rozpoznawczym specjalizacji, jaką jest chirurgia, był wyłącznie skalpel, odchodzą powoli w niepamięć. Dynamiczny rozwój technologii, znajdujących zastosowanie w medycynie, to także niezwykły postęp, jaki można obserwować właśnie w chirurgii. Dziś, trudno sobie wyobrazić szpital lub inną placówkę medyczną, które nie są wyposażone w co najmniej jeden aparat elektrochirurgiczny, zwany także koagulatorem.

Jeżeli zależy nam na szybkim zaopatrzeniu się w nowoczesny koagulator, pochodzący od światowej klasy producenta, zainteresujmy się bliżej ofertą, jaką ma do zaproponowania firma VARIA. Wszystkie dostępne modele aparatów elektrochirurgicznych znajdziemy na firmowej stronie internetowej: varia-poznan.pl.

Przedsiębiorstwo VARIA to sprawdzony przez wielu klientów, w pełni profesjonalny dostawca szeregu rozwiązań medycznych – od drobniejszych akcesoriów, po większy sprzęt.

Data dodania: 28-09-2017

Opinie o VARIA Sp. z o.o.


Aparatura medyczna tania oczywiście nie jest, stąd też moja chęć znalezienia oferty maksymalnie najtańszej przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Standardowy dylemat kupującego :)
Opublikowane przez: Krystian Adamski Data: 2018-06-21 12:22:59 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Proctogin

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu