WWW: https://zielonypomponik.pl/
Nazwa Firmy: Zielony Pomponik
Telefon 533 850 914
Adres Graniczna 24
Miejscowość Kościan
Kod pocztowy 64-000

Opis


Niektórzy nie wyobrażają sobie, żeby nie udekorować sali czy chociażby pokoju na różne okazje, jak: urodziny, rocznice ślubu, bal sylwestrowy czy zabawę karnawałową. Wówczas kolorowe balony w kształcie cyfr zawsze będą doskonałą dekoracją, gdyż będą nadawały każdemu wnętrzu odświętnego wystroju i niebanalnego charakteru.

Jeśli nie wiesz, gdzie kupić takie balony w różnych kolorach i w atrakcyjnych cenach, koniecznie odwiedź internetowy sklep Zielony Pomponik. Są tam najwyższej jakości foliowe balony w kolorze złotym, srebrnym, różowym, niebieskim i w wielu innych kolorach. Wszystko zależy, na jaką okazję dekorujesz salę.

Polecane balony mają różne wielkości i można je napełniać zarówno powietrzem, jak i helem, ale warto podkreślić, że te napełniane helem fajnie unoszą się do góry. Wyobraźmy sobie takie metrowe balony w kształcie cyfr, które przestawiają datę urodzin jubilata, wygląda to niesamowicie.

Data dodania: 12-06-2018

Opinie o Zielony Pomponik


Dekoracje od Zielonego Pomponika to świetny sposób na nadanie uroczystości (urodziny czy bal karnawałowy) lepszej oprawy. Dzięki temu wszyscy jej uczestnicy będą mogli łatwiej dać się ponieść imprezowej atmosferze. :)
Opublikowane przez: atontind Data: 2019-04-10 15:28:47 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Proctogin

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu