WWW: https://dilani.pl/
Nazwa Firmy: BREDER POLSKA
Telefon 609 128 233
Adres Porazińskiej 23
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-195

Opis


Jeżeli szukamy akurat pościeli lepszej gatunkowo – wykonanej z materiałów wysokiej jakości – poznajmy propozycję, jaką przygotował dla wszystkich potencjalnych klientów sklep internetowy Dilani.pl. Na stronach sklepu możemy znaleźć wszystko, co niezbędne, by spało nam się wygodnie i ciepło: szeroki wybór kołder i poduszek, wykonanych zarówno z naturalnych materiałów, jak również z włóknin sztucznych.

Powinniśmy zwrócić uwagę na produkt, jakim jest lekka kołdra puchowa EXCLUSIVE: wykonano ją z puchu gęsiego, jest w całości podzielona na kasetony, co uchroni nas przed przemieszczaniem się wypełnienia.

Produkty, jakie oferuje sklep internetowy Dilani.pl, gwarantują znakomite właściwości termoizolacyjne, nie powodując zatrzymania obiegu powietrza. Zapewnia to prawdziwie komfortowe warunki snu – nie będzie nam ani zbyt zimno, ani też nie będziemy się pocić pod lekką kołdrą puchową.

Data dodania: 05-09-2017

Opinie o BREDER POLSKA


Kołdry czy poduszki puchowe od tego dostawcy, to przede wszystkim wysoka jakość oraz gwarancja dobrego snu. Dzięki zakupom na dilani.pl czas spędzony w sypialni stał się bardziej komfortowy.
Opublikowane przez: eprowed Data: 2019-03-18 09:44:36 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog

MIASTO - Warszawa Ursus


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RYSOWNIA

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Dental Med

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu