WWW: http://www.dowan.com.pl/
Nazwa Firmy: DOWAN Sp. z o.o.
Telefon (058) 520 22 19
Adres Al. Grunwaldzka 220
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-266

Opis


Zapewnienie osobom chorym lub po urazach należytej opieki oraz bezpieczeństwa to bardzo ważna sprawa. Firma DOWAN dostarcza wysokiej jakości akcesoriów, dzięki którym realizacja tych zadań staje się znacznie łatwiejsza. Solidnie wykonane wyroby renomowanych producentów gwarantują najwyższy poziom opieki, jaka może być realizowana zarówno w warunkach ambulatoryjnych, jak też domowych. Niskie ceny oferowanego wyposażenia to jego kolejny atut.

Znakomicie wykonane nosze transportowe są szansą na to, aby bezpiecznie przenieść osobę chorą na przykład z karetki transportowej do domu. Nie ma także przeszkód, by wykorzystać oferowane rozwiązania pod kątem wszelkich innych sytuacji, kiedy osoba niepełnosprawna, chora lub z upośledzonymi czynnościami ruchowymi musi znaleźć się w innej niż aktualna lokalizacji. Warto postawić na produkty renomowanych marek.

Data dodania: 23-11-2017

Opinie o DOWAN Sp. z o.o.


Nosze transportowe oferowane przez firmę DOWAN są nieodłącznym elementem w naszej izbie przyjęć w szpitalu miejskim, a także w naszych karetkach.
Opublikowane przez: Karol Data: 2018-03-15 14:11:37 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

APE-LP

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

MIASTO - Gdynia


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu