WWW: https://hydromech.eu/
Nazwa Firmy: HEWEA sp. z o. o.
Telefon 882-115-810
Adres Przemysłowa 1
Miejscowość Mirków
Kod pocztowy 55-095

Opis


Nowoczesne rozwiązania budowy silników hydraulicznych pozwalają na modernizowanie urządzeń w taki sposób, aby osiągnąć jak największą moc przy niskich obrotach. Jednym z lepszych i trafnych zakupów będzie dla klientów silnik hydrauliczny Danfoss. Doskonale nadaje się do montażu w maszynach rolniczych i specjalistycznych wykorzystywanych, np. w wyspecjalizowanych branżach, takich jak górnictwo czy budownictwo.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji, niewielkim wymiarom, stałym momencie obrotowym, niezawodnej, ciągłej i cichej pracy, możliwości zastosowania w układach otwartych i zamkniętych, wysokiej wydajności również przy niskich obrotach, wielość wariantów zastosowania, brak specjalistycznych  wymogów do zastosowania cieczy roboczej oraz zamknięcie jej w układzie pozwalającym na ciągły przepływ płynu bez konieczności jego wymiany sprawiają, że klienci będą zadowoleni z niezawodnego działania urządzeń zawierających silniki hydrauliczne Danfoss.

Wystarczy skontaktować się ze sklepem internetowym hydromech.eu i ustalić warunki cenowe zależne od ilości zakupionego towaru.

Data dodania: 07-09-2019

Opinie o HEWEA sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BREDER POLSKA

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Gabinety specjalistyczne Psychiatra - Psychoterapeuta - Psycholog

MIASTO - Warszawa Ursus


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RYSOWNIA

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu