WWW: https://www.foremski.com.pl/
Nazwa Firmy: Foremski
Telefon 61 29 22240
Adres Rynkowa 56
Miejscowość Przeźmierowo
Kod pocztowy 62-081

Opis


Można śmiało powiedzieć, że kominek należy do grupy elementów wystroju wnętrza, tworzących bardzo przytulny klimat w pomieszczeniu, w którym się znajdują. Niezależnie od tego, czy jest to piec kaflowy w starej kamienicy, czy też kominek elektryczny w wielkomiejskim mieszkaniu – w porównaniu z salonem lub pokojem bez tego dodatku, pomieszczenie, gdzie jednak znajduje się kominek, ma zupełnie inną – dużo przyjemniejszą – atmosferę.

Jednym z wartych uwagi dystrybutorów i producentów nowoczesnych kominków, działającym głównie w Poznaniu, jest firma Foremski. Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana – niezależnie od tego, czy potrzebny nam jedynie oryginalny oraz stylowy projekt, czy też interesuje nas pełen zakres usług – obejmujący profesjonalne doradztwo przy wyborze określonego modelu, jak również fachowy montaż – pracownicy wspomnianej firmy z pewnością staną na wysokości zadania.

Nowoczesne kominki, jakie oferuje w Poznaniu ta inicjatywa to gwarancja najwyższych standardów na każdym etapie współpracy.

Data dodania: 26-06-2018

Opinie o Foremski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Breston Sp. J.

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu