WWW: http://koniesklep.pl/
Nazwa Firmy: INTERNETOWY SKLEP JEŹDZIECKI BRUGE
Telefon
Adres Parkowa 4
Miejscowość Tarnowo Podgórne
Kod pocztowy 62-080

Opis


Jednym z najpiękniejszych, pełnych gracji sportów jest jeździectwo. Koń i jeździec wydają się całością i obu tym istotom przejażdżka może sprawiać przyjemność. Będzie tak pod warunkiem, że zadba się o komfort konia, który przecież niesie na grzbiecie pewien ciężar. Do zapewnienia zwierzęciu wygody służą czapraki wypełniające przestrzeń pomiędzy siodłem, a grzbietem konia i chroniące skórę zwierzęcia przed otarciami. Pozwalają one także na właściwe rozłożenie się ciężaru jeźdźca. Sklep z artykułami do jazdy konnej z linku koniesklep.pl poleca je w wielu wzorach i kolorach. 

Oferowane w tym sklepie produkty wykonane są z delikatnych materiałów mających zdolność wchłaniania i odprowadzania wilgoci. W ofercie można znaleźć czapraki:

  • poliestrowo-polarowe,
  • pikowane,
  • skóropodobne.

Ich zaletą jest także to, że są łatwe w utrzymaniu czystości. Wypełnienie ma anatomiczny kształt odpowiadający krzywiźnie końskiego grzbietu, kręgosłupa i kłębu, dzięki czemu bardzo dobrze przylegają. Na miejscu utrzymują je rzepy i paski do popręgu. Dostępne są tu różne podkładki pod siodła skokowe i ujeżdżeniowe.

Data dodania: 09-05-2020

Opinie o INTERNETOWY SKLEP JEŹDZIECKI BRUGE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

fototapetka.eu

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu