WWW: http://kaskada-hotel.pl/
Nazwa Firmy: Kaskada Hotel&Restauracja
Telefon 691 500 928
Adres Międzyzdrojska 37
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-453

Opis


Jeśli wybierasz się na krajowe wczasy, Wielkopolska może Ci zaoferować doskonałą zabawę połączoną z aktywnym wypoczynkiem w atrakcyjnym miejscu nad Jeziorem Kierskim w hotelu Kaskada. Hotel ten położony wśród lasów zaledwie 11 km od centrum Poznania, wydaje się być oazą spokoju i ciszy. I taki w rzeczy samej jest, gdyż dysponuje zaledwie 26 pokojami, więc ani w restauracji, ani na plaży hotelowej nigdy nie ma tłoku. 

Jeśli wolisz spędzać czas na plaży, będziesz mieć do dyspozycji leżaki, a jeśli lubisz aktywny wypoczynek, możesz liczyć na różnorakie atrakcje od malowniczych ścieżek do joggingu, poprzez sprzęt wodny, boiska do siatkówki, czarter jachtu, a na fly-boardzie skończywszy. Osoby lubiące spędzać czas na wędkowaniu, mogą wypożyczyć kartę wędkarską i łowić z pomostu lub z łódki, która także jest do wynajęcia. Zatem nie zwlekaj, wejdź na stronę kaskada-hotel.pl i zarezerwuj pokój już dziś.

 

Data dodania: 16-12-2017

Opinie o Kaskada Hotel&Restauracja


W Kaskadzie zatrzymywaliśmy się z mężem już kilkukrotnie i za każdym razem zostaliśmy potraktowani bardzo profesjonalnie. O warunkach w pokojach i na korytarzach hotelu nie wspominam bo to oczywista podstawa.
Opublikowane przez: Apolonia Jasińska Data: 2018-05-16 10:30:17 Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Breston Sp. J.

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu