WWW: https://pomponik24.pl
Nazwa Firmy: Pomponik24
Telefon 794 507 198
Adres Kobierzycka 20D
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52-315

Opis


Sklep internetowy działający pod adresem pomponik24.pl oferuje swoim klientom piękne i unikatowe dekoracje oraz inne akcesoria przeznaczone na różne okazje. Konsumenci znajdą w asortymencie ozdoby na Boże Narodzenie, komunie, chrzciny, sylwestra, baby shower, halloween, walentynki, wieczór panieński i wiele innych okazji.

Poza tym firma sprzedaje różne praktycznych artykuły, które z pewnością ucieszą właścicieli cukierni oraz firm cateringowych. Asortyment zawiera estetyczne i wytrzymałe opakowania na ciasta papierowe. Oferta obejmuje pudełka w różnych rozmiarach z uchem lub bez niego (również w wersji na duże torty). Podmiot oferuje także kartony na kawałki ciasta, większe pudła na ciastka, eleganckie opakowania na muffinki z oknem, specjalne pojemniki PET na pączki i foremki do pieczenia w rozmaitych kolorach.

Warto zaznaczyć, że sklep jest przygotowany na szybką realizację dużych zamówień pochodzących od przedsiębiorstw, restauracji, hoteli, piekarni. Wybór tej firmy to dobra decyzja.

Data dodania: 24-04-2023

Opinie o Pomponik24


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

MIASTO - Piekoszów


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

BREDER POLSKA

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

WTD sp. z o.o.

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu