WWW: https://prefeko.com.pl/
Nazwa Firmy: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Telefon 609737059
Adres Chemików 7
Miejscowość Luboń
Kod pocztowy 62-030

Opis


Warto postawić na sprawdzone rozwiązania przy montażu na swoim domu instalacji odgromowych. Jedną z opcji gwarantujących odpowiednią jakość jest wspornik odgromowy, który można naby ćw ofercie dostępnej na stronie internetowej prefeko.com.pl.

Wspornik świetnie sprawdza się na każdym rodzaju dachu. Dzięki wysokojakościowym materiałom, z którego jest wykonany oraz nowatorskiej technologii zacisku skutecznie utrzymuje drut na swoim miejscu nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Wspornik jest również łatwy w montażu. Wygodna forma mocowania nie sprawi trudności nawet osobie, która nie miała do tej pory do czynienia z tego typu elementem, jednak, by zapewnić odpowiednie rozprowadzenie drutu, warto zlecić tego typu usługę profesjonalnemu dekarzowi lub monterowi instalacji elektrycznych. Dzięki temu uniknie się czasochłonnych poprawek.

Zastosowanie wspornika zapewnia prawidłowe, liniowe rozprowadzenie drutu po powierzchni dachu, co pozwala zachować odpowiednią estetykę otoczenia. Produkt posiada także odpowiednie certyfikaty jakości, gwarantujące jego długie i efektywne użytkowanie. 

Data dodania: 28-08-2020

Opinie o PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Breston Sp. J.

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu