WWW: https://wiltex.pl/
Nazwa Firmy: WILTEX
Telefon +48735777778
Adres Polna 2
Miejscowość Skórzewo
Kod pocztowy 60-185

Opis


Właściciele second handów, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży, często nie wiedzą, w jakie produkty powinni zaopatrzyć swój sklep. Oczywiście można do tego dojść metodą prób i błędów, ale wówczas istnieje ryzyko, że zrażeni nieatrakcyjnością towaru klienci więcej już nie zajrzą do danego sklepu. Najlepiej będzie więc od razu znaleźć dobrego dostawcę, który dostarczy świetne produkty, a także zadbać  o ich zróżnicowanie. Warto pamiętać, że obecnie w lumpeksach chętnie ubierają się nie tylko kobiety, ale też mężczyźni.

A jaka odzież budzi szczególne zainteresowanie? Na pewno pożądane są produkty modne, dobrej jakości, najlepiej markowe. Bardzo ceniona jest też odzież używana z Anglii, gdyż zwykle są to wysokogatunkowe produkty, pierwotnie wybierane przez zamożnych Anglików. Artykuły takie oferuje hurtownia Wiltex, która jest znana także z przystępnych cen.

Data dodania: 07-04-2018

Opinie o WILTEX


Zaopatruję w Wiltex-ie swoje sklepy nie od dziś, po wcześniejszych rozczarowaniach z innym dostawcą teraz nie zrezygnuję z tego, bo Wiltex oferuje mi ubrania naprawdę dobrej jakości.
Opublikowane przez: Igor Mróz Data: 2018-04-19 11:36:10 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

BHP-KOMPLEX

MIASTO - Komorniki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Detoks Alkoholowy

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Breston Sp. J.

MIASTO - Poznań


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu