WWW: http://www.wykladziny-biuro.pl/
Nazwa Firmy: Wykładziny Biurowe
Telefon 613 556 775
Adres Małkowskiego 30
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-304

Opis


Masz firmę w Szczecinie i szukasz sprawdzonego dostawcy dobrej jakości wykładzin podłogowych? Właśnie zaczynasz remont swojego biura lub urządzasz nowe miejsce pracy dla swoich pracowników i nie wiesz, jaką wykładzinę wybrać i gdzie ją zamówić? W takim razie zgłoś się do firmy Wykładziny Biurowe. To specjaliści w swoim fachu, którzy doskonale znają się na wykładzinach różnego rodzaju. U nich zamówisz różnorodne materiały nadające się na podłogę biura, sali konferencyjnej, poczekalni, a nawet magazynów i hal produkcyjnych! Wszystko dzięki wykorzystaniu tylko i wyłącznie trwałych, wysokiej jakości materiałów, które wytrzymają przez wiele lat. 
Odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem wykladziny-biuro.pl i zamów u nich dobre jakościowo biurowe wykładziny dywanowe ze Szczecina. Postaw na wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Bez konieczności wydawania majątku spraw, że Twoje nowe biuro będzie bardzo stylowe i nowoczesne. 

Data dodania: 26-12-2017

Opinie o Wykładziny Biurowe


Wykładziny stricte biurowe zakupione w firmie Wykładziny Biurowe bardzo dobrze nadają się. Mamy takie już od paru lat i nadal wyglądają prawie jak nowe.
Opublikowane przez: Tomasz Lewandowski Data: 2018-08-23 09:31:32 Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)RÓWNIEŻ W POBLIŻU

CJS Tłumaczenia

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

STUDIO22

MIASTO - Połczyn Zdrój


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

MIASTO - Szczecin


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu